Ўзнагароджання і заахвочвання работнікаў

ДУВП "Бярозаўская ЖКГ"

 

Імя па бацьку, прафесія (пасада)

Год

Ганаровая Грамата

Савета Міністраў Рэспублікі Беларусь

Клімчук Валерый Васільевіч, генеральны дырэктар

2010

Кавалевіч Міхаіл Мікалаевіч, трактарыст

2018

Падзяку

Прэм'ер-Міністра Рэспублікі Беларусь

Залеўская Вера Піліпаўна,

начальнік вытворча-тэхнічнага аддзела 

2013 

Клімчук Валерый Васільевіч, генеральны дырэктар

2014

Ганаровая Грамата

Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь

Мікіціч Валерый Мікалаевіч,

першы намеснік генеральнага дырэктара

2014

Нагрудны знак 

«Ганаровы работнік жыллёва-камунальнай гаспадаркі»

Клімчук Валерый Васільевіч, генеральны дырэктар

2003

Аполька Вячаслаў Міхайлавіч, намеснік генеральнага дырэктара

2006

Чепелевич Уладзімір Сцяпанавіч, галоўны энергетык

2007

Жук Сяргей Пятровіч, начальнік цэха водазабеспячэння

2010

Верамейчык Людміла Казіміраўна, намеснік галоўнага бухгалтара

2012

Радзівончык Аляксандр Уладзіміравіч, старшы майстар аварыйна-аднаўленчай службы

2013

Юнкевіч Мікалай Мікалаевіч, начальнік аддзела па матэрыяльна-тэхнічным забеспячэнні

2014

Мікіціч Валерый Мікалаевіч, першы намеснік генеральнага дырэктара

2015

Клімчук Андрэй Валер'евіч, начальнік цэха па эксплуатацыі і рамонту аўтатрактарнай тэхнікі

2015

Карпенка Алена Васільеўна, старшы майстар цэха "Добраўпарадкаванне"

2018

Клімчук Дзмітрый Валер'евіч, начальнік цэха "вадаправоднай гаспадарка"

2019

Ганаровая Грамата

Міністэрства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Рэспублікі Беларусь

Главчинский Сяргей Віктаравіч, газаэлектразваршчык кацельнага гаспадаркі

2004

Жук Сяргей Пятровіч, начальнік цэха водазабеспячэння

2006

Верамейчык Андрэй Міхайлавіч, цясляр

2008

Верамейчык Людміла Казіміраўна, намеснік галоўнага бухгалтара

2009

Шэмэр Аляксандр Іванавіч, галоўны механік

2010

Яремчук Анатоль Антонавіч, кіроўца аўтамабільнага крана

2011

Карпенка Алена Васільеўна, старшы майстар участка «Зялёнае будаўніцтва горада»

2012

Клімчук Дзмітрый Валер'евіч, начальнік цэха вадаправоднага гаспадаркі

2014

Комендой Мікалай Трафімавіч, начальнік участка па рамонце і тэхабслугоўванню унутрыдамавых водаправодных і каналізацыйных сетак

2015

Літвінец Марыя Феодосьевна, вядучы інжынер вытворча-тэхнічнага аддзела

2016

Клімчук Кацярына Віктараўна, эканаміст

2017

Петруковіч Пётр Аляксандравіч, кіроўца аўтамабіля

2019

Падзяку

Міністэрства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Рэспублікі Беларусь

Кавалевіч Міхаіл Мікалаевіч, трактарыст

2012

Крук Віктар Яўгенавіч, машыніст пагрузчыка

2013

Якубовіч Аляксандр Віктаравіч, дарожны працоўны

2014

Жук Аляксандр Уладзіміравіч, начальнік участка «Водазабор»

2014

Тиколович Андрэй Мікалаевіч, машыніст франтальнага пагрузчыка

2015

Страпко Мікалай Васільевіч, столяр рамонтна-будаўнічага цэха

2016

Ляўковіч Уладзімір Уладзіміравіч, намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы

2017

Лаврусик Анатоль Сцяпанавіч, кіроўца аўтамабіля

2019

Ганаровае званне

"Чалавек года Брэсцкай вобласці"

Клімчук Валерый Васільевіч, генеральны дырэктар

2014 

Ганаровая Грамата 

Міністэрства антыманапольнага рэгулявання і гандлю Рэспублікі Беларусь

Астаповіч Мікалай Міхайлавіч, начальнік цэха "Бытавое абслугоўванне насельніцтва"

2019

Падзяку

Міністэрства антыманапольнага рэгулявання і гандлю Рэспублікі Беларусь

Пшыбыльскі Таццяна Міхайлаўна, майстар цэха "Бытавое абслугоўванне насельніцтва"

2019